Znajdź ciekawe słowa kluczowe dzięki Keyword Eye

Pozycjonowanie i optymalizacja stają się łatwiejsze dzieki Keyword Eye

Pamiętacie jak w jednym z moich artykułów wspominałem o tym, jak ważne dla Waszego bloga są odpowiednio dobrane słowa kluczowe?  Wspomniałem tam też, jak skutecznie używać aplikacji AdWords, firmy Google, do wyszukiwania słów kluczowych. Niedawno, przeglądając losowe strony w Internecie, natknąłem się na dość ciekawe narzędzie, zbliżone w działaniu do AdSensa, o nazwie Keyword Eye.

Keyword Eye - wyszukiwarka słów kluczowych

Aplikacja ta ma za zadanie wyszukiwanie słów kluczowych zbliżonych do tego, które wpiszemy w okienku wyszukiwania. Słowa kluczowe zostają wyświetlone w formie listy tagów – może być ona dwu- lub trójwymiarowa. Wszystkie słowa kluczowe oznaczone są ilością miesięcznych wyszukiwań danej frazy, a także rozmiarem konkurencji, jaka występuje w danym haśle. Wyniki wyszukiwania możemy spersonalizować pod względem położenia geograficznego oraz języka.

Co ciekawe, po przejrzeniu wszystkich wyszukanych haseł, możemy wybrać tylko te, które wydają się nam interesujące. Stworzoną w ten sposób listę słów kluczowych zapisać można w postaci pliku tekstowego, CSV lub Excel. Narzędzie to przydaje się, gdy w grę wchodzi pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych, tworzenie kampanii reklamowych, poszukiwanie słów kluczowych do artykułów na blogu, itp. Zachęcam wszystkich do skorzystania z opisanej aplikacji i czekam na Wasze opinie na jej temat.

Podobne artykuły:

2 Odpowiedzido “Znajdź ciekawe słowa kluczowe dzięki Keyword Eye”

  1. Gabrielu, dzięki za opis narzędzia Keyword Eye. Na pierwszy rzut oka widzę jednak, że sugeruje mało alternatywnych słów w przypadku niektórych fraz i w dodatku są to nieadekwatne słowa. W przypadku wpisania „truskawki” dostałem: przepisy kulinarne, rzepak, roslin…

    Odnośnie Adsense, chyba chodziło Ci o Adwords a nie Adsense i narzędzie Keyword Tool:
    https://adwords.google.pl/select/KeywordToolExternal

    • Gabriel Voigt pisze:

      Dziękuje za komentarz i zwrócenie uwagi na błąd w tekście artykułu. Oczywiście, że chodziło mi o AdWords:). Błąd został poprawiony. Pozdrawiam!

Zostaw odpowiedź

GetSocial