Pozycjonowania sposobów kilka

Pozycjonowania sposobów kilkaCo nowego?

Na wstępie tego artykułu, chciałbym przywitać wszystkich nowych oraz stałych czytelników mojego bloga, a także pochwalić się faktem, że znajduje się on na czwartej pozycji wyszukiwania we frazie „marketing sieciowy”. Co ciekawe awans na tak wysoką pozycje miał miejsce w przeciągu ostatnich dwóch tygodni, w czasie których na moim blogu panował pewnego rodzaju zastój wywołany wyjazdem urlopowym, który swoją drogą był niesamowicie udany.  Teraz, gdy jestem wypoczęty i pełen nowych sił do pracy, mogę zacząć pisać kolejne artykuły, które powinny pomóc Wam odnieść sukces w prowadzeniu własnego e-biznesu. (więcej…)

Niszowe słowa kluczowe

Jakiś czas temu na forum – Pozycjonowanie i Optymalizacja, brałem udział w konwersacji na temat tworzenia zagranicznych stron niszowych. Coraz więcej osób podejmuje się tego zadania lecz wiele z nich całkowicie mija się ze z zamysłem tworzenia takowej strony. Dlatego w ty artykule postaram się wam przybliżyć cały proces związany z wyborem i zagospodarowaniem odpowiedniej niszy. (więcej…)

Informacja jest (bez) cenna

Zarabianie w internecieZarabianie przez Internet

Współcześnie, mało który użytkownik Internetu nie zastanawiał się, jak zarobić pieniądze przez Internet. Świadczyć może o tym m.in. spora liczba osób wpisująca w wyszukiwarkę Google frazę zarabianie przez Internet. Każdego dnia jest to ok. 398 osób, co w miesiącu daje liczbę w granicach 10 tysięcy. Podobna fraza zarabianie w Internecie daje takie same wyniki. Takie rezultaty są wręcz zaskakujące! Jednakże pobieżna analiza tego, co do zaoferowania mają strony wyskakujące, jako propozycje w wyszukiwarce, pokazuje, że grono spośród nazywających się ekspertami w tej dziedzinie stron, niekiedy w prosty sposób chce zarobić na Tobie kasę. Czy nie istnieje więc jakaś lepsza opcja, która może zagwarantować sukces bez niepotrzebnego ryzyka? (więcej…)

Blogowanie na pełny etat

blogowanie na pełny etatProwadzenie strony na pełny etat

Wielu z Was na pewno zastanawia się nad tym, czy dorabianie w Internecie może zamienić się w zarabianie w Internecie. Czy może stać się dla blogowicza pełnoetatowym zajęciem? Pełnoetatowym, a więc i odpowiednio opłacalnym? Istnieje kilka sposobów na to, aby móc bez obaw i z gwarantowanym sukcesem prowadzić swój e-biznes.

Zorganizowanie pracy

Cały czas należy mieć przed oczyma to, co tak naprawdę chcemy osiągnąć działając w ten sposób. Praca z komputerem to zazwyczaj praca w domu. Należy więc podejść do niej w sposób odpowiedzialny i z góry eliminować sytuacje, które mogą nas rozpraszać. Najlepiej zadbać o odpowiednie stanowisko pracy. Ogromne znaczenie ma tu także samodyscyplina blogowicza. Nasza systematyczność i zaangażowanie są niezbędne. I choć sami ustalamy sobie grafik i czas, jaki mamy zamiar poświęcić na pracę, nie zapominajmy, aby jego nakład był proporcjonalny do efektów, jakie chcemy osiągnąć. Jeśli więc swoją przygodę z Internetem traktujesz jedynie jako hobby – Twoje podejście może być bardziej swobodne, niż wówczas, kiedy pracujesz dla zysku. (więcej…)

Szybki sposób na reklame – AdTaily

AdTailyInternet to niekończące się źródło informacji. To stąd można czerpać wiele nowych pomysłów jak skutecznie zarobić na swoim blogu. Wychodzę, więc do Was z koleiną propozycją tego, co można zrobić, by w szybki i prosty sposób blog, strona zaczęły przynosić nam zyski. Dlatego dziś zapoznam Was ze sprzedażą miejsc reklamowych poprzez Serwis AdTaily. (więcej…)